Ana SayfaLOKMAN HEKİM
Ulucanlar Cad. No:76/A Cebeci-Ankara
Telefon: (312) 562 26 87 Faks: 562 26 78

 Please download Java(tm).
Kardelen Lokman Hekim tarım ürünleri dağıtıcısı ve pazarlamacısı olarak
25 yıllık tecrübemiz ile her türlü bitki
ürünleri ve bitkisel yağları siz saygıdeğer müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik ortamda uzman kadromuz eşliğinde doğallığını bozmadan sunmaktayız.

Sağlıklı ve zinde kalmak için bitki ve bitki ürünlerini bilinçli olarak kullanmanız için her türlü bilgiyi uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyarız. Her türlü bitkisel yağlar ve sabunlar hijyenik bir ortamda fabrikamızda standartlara uygun olarak ambalajlanmaktadır.
Kardelen saç bakım yağları yağlı yağsız saçlar için, Kardelen cilt bakım yağları, Kardelen selülit yağları, Kardelen ağrı giderici yağlar, Kardelen masaj yağları, Kardelen aroma terapi yağları, Kardelen kına seti çeşitleri, Kardelen doğal ve bitkisel sabun çeşitleri, Kardelen doğal ve bitkisel meyve çayları, Ginseng, yeşil çay, yasemin çayları, Cinsel gücü arttırıcı ve sperm sayısını çoğaltıcı macun ve bitkisel karışımlar, Toptan baharat ve bitki çeşitleri, Bitkisel şampuanlar, Cilt bakım ve maskeleri, Doğal bitkisel zayıflama çayları ve tüm akteriye ürünleri bulunmaktadır. Toptan ve perakende satışlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kardelen Lokman Hekim'den
sağlıklı yaşamlar dileriz...